Hören Sie Voice Actors und erstellen Sie Ihr Projekt

VoiceBros stellt nur die besten Stimmen der besten Künstler zur Verfügung…

Wird geladen... Künstler | Seite 1

Merhaba; Uzun yıllar ulusal yayın yapan yerel televizyon ve radyolarda seslendirmenlik ve bir süre yine ulusal yayın yapan yerel bir televizyonda ana haber bülten sunuculuğu yaptım. Şu an kendime ait profesyonel bir stüdyom var.Reklam , şiir ve sesli kitap gibi projelerde seslendirmeler yapıp proje sahiplerine teslim ediyorum. Yaptığım her işte başarılı olduğuma ve sesimle insanların kalbine dokunduğuma inanıyorum. Güzel işlerde görüşmek dileğiyle.
read more
13,76
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 6 Stunde
Seslendirme ve dublaj sanatçısı ayrıca sunuculuk,radyo programları ve şiir okuma dereceleri bulunmaktadır.20 Haziran İstanbul doğumlu olan sanatçı Yüksek Öğrenimini Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde yaptı.
read more
Dieser Künstler arbeitet mit der Vorschlagsmethode
Profilime hoş geldin. Uzun yıllardır , hayalim olduğu gibi, mikrofon karşısındayım. Eğitimimi tamamladıktan sonra radyo programcısı olarak başladığım mesleğime seslendirmeyi de katarak devam etmekteyim. Birçok markanın sesi olmaya da devam ediyorum.
read more
Dieser Künstler arbeitet mit der Vorschlagsmethode
MERHABA. Ben Gizem. Radyo Televizyon Sinema Bölümü Yüksek Lisans Öğrencisiyim. 8 yıldır profesyonel olarak seslendirme ve sunuculuk yapıyorum. Birçok reklam filmi, tanıtım filmi, radyo reklamları, radyo ve televizyon haberi, kitap, dergi ve belgesel filmlerde seslendirme yaptım ve yapmaya devam ediyorum.Bu 8 yıl içerisinde 1 TRT, 2 Aydın Doğan yarışmalarından Türkiye derecem bulunmakta.Yine bu süreçte yerel ve ulusal radyolarda çeşitli görevlerde çalıştım. Bunlardan bazıları; Pal FM, Pal Station, Alem FM, Lig Radyo, TRT FM, TRT HABER vb. Erciyes Üniversitesi'nde 2 yıl öğretim görevliliği, 2 yıl da Abdullah Gül Üniversitesi'nde Diksiyon eğitmeni olarak görev yaptım. Kendi yaşam alanımda stüdyoya sahibim. Bu yüzden yapılacak işlerde seri ve düzenli çalışma sağlayabilirim. Bu kadar yazıyı sabır göstererek okuduysanız bence birlikte çalışabiliriz. =) Teşekkür ederim. =)
read more
9,17
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 24 Stunde
Anadolu Üniversitesi İngilizce İstatistik ve Halkla İlişkiler bölümü mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Radyosunda haber spikerliği ve yayın programcılığı yaptım. Yaklaşık 5 yıldır profesyonel seslendirmenlik yapıyorum. ***Animasyon , kısa film, haber, kitap seslendirmeleri, VTR, santral, reklam, çizgi film, masal vb seslendirmeler yapıyorum*** -ibb Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı tarafından yürütülen "Konuşan Ağaçlar" projesinde seslendirmen - "Vizesiz Geziyorum" projesinde seslendirmen olarak yer aldım.
read more
13,76
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 20 Stunde
Merhaba,
bugüne kadar bir çok belgesel, film, çizgi film - animasyon, jingle, tanıtım ve reklam seslendirmeleri yaptım.

Şu anda ise, ihtiyacınız olan projenin sesi olmak için bu platformdayım. Ses örneklerimi inceleyebilir, sesim hakkında fikir edinebilirsiniz. Saygılarımla
read more
18,34
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 1 Stunde
2009 yılından beri Kğrtçe Dublaj ve dublaj yinetmenliği ve çevirisi yapmaktayım. Kürtçe piyasada bu işi on yıldır kesintisiz yapan 4-5 kişiden biriyim. Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezunum. Kürtçe yayın yapan televizyon ve yayınevlerinde editörlük, redaktörlük, tv programları editörlüğü, metin yazarlığı ve gazetecilik yaptım. Aynı zamanda hakemli akademik yayın yapan Kürtçe Derwaze Dergisinin sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü yapmaktayım.
read more
13,76
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 4 Stunde
I started as a recording engineer in local studio, producing radio and TV ads. I then began voicing ads for radio stations, and later commercials, movie trailers, presentations and product videos. I am now a full-time voice-artist. I have a Master degree in Electronics therefore very familiar with modern technical and scientific terminology of any kind. My voice is most often described as articulate, trustworthy and friendly. I am looking forward to take part in your project! Studio equipment: Neumann TLM103, Presonus TubePre V2 (12AX7EH), Asus Xonar Essence XT.
read more
27,51
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 5 Stunde
Hello, I'm Kev and i'm a full time professional Voice Artist! I voice for a variety of clients, from global brands such as Manchester City FC, PayPal and Spotify to corporate entities such as Chambers of Commerce covering TV, Radio and corporate branding. I absolutely love my job and consistently strive to go above and beyond for my clients to ensure we get the best from their script! I have my own professional recording studio and can turn scripts around quickly
read more
45,85
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 1 Stunde
1982 senesinde gazeteciliğe başladım. Uzun yıllar muhabirlik, haber müdürlüğü ve reklamcılık yaptım. 1991 yılında Televizyon sektöründe Flash TV’ de başladım. Bu yıllarda bir yandan haber spikerliği diler yandan yapımcılık ve yönetmenlik yaptım. 1995 yılından itibaren 3 sene TRT 2’ nin kurumsal sesi olarak görev yaptım. Türkiye’ de bu dönemde ses getiren bir çok programa sesim ve haberciliğim ile emek verdim. Kanal E ile devam eden haber spikerliğim daha sonra Kanal 6 ile sürdü. Kanal 6’da hem programcılık hem yöneticilik yaptım. 1999 senesinden itibaren ATV’nin kurumsal sesi olarak görev başladım. Ayrıca Hürriyet, ECA, BİMEKS, Dünya Göz Hastanesi, Dünya Göz, LUKOIL gibi yüzlerce firmanın reklam filmlerini seslendirdim ve kurumsal sesi olarak hizmet verdim. 2010 senesinde yönetmenliğini Zülfü Livaneli’nin yaptığı "VEDA" filminde ise Mustafa Kemal'in son dönemini oynadım. 2011 senesinde Osman Tolga’nın çektiği "Emanet" isimli kısa belgeselde yine Mustafa Kemal'i oynadı.
read more
Dieser Künstler arbeitet mit der Vorschlagsmethode
Gesamtanzahl der0Eintraege

Sprecher


Voicebros; Eine Plattform, die darauf abzielt, Sprecher und Arbeitgeber von höchster Qualität auf möglichst praktische Weise zusammenzubringen. Weil wir als Voicebros uns dessen bewusst sind; Selbst wenn alle Details eines Projekts perfekt vorbereitet wurden, wird es nicht ausreichen, die Erwartungen zu erfüllen, wenn nicht der richtige Sprecher ausgewählt wird.
In welchen Bereichen können Sie Voice-Over-Aktivitäten mit Voice-Over-Künstlern durchführen, auf die Sie über Voicebros zugreifen können? Mit mehr als 2000 registrierten Sprechern, die sich alle auf verschiedene Bereiche spezialisiert haben; Sie können Ihre Dokumentarfilm-, Film-, Serien-, Animations-, Nachrichten-, Werbefilm-, Synchron- und Werbefilmstimmen in einem professionellen Rahmen wiedergeben. Am Anfang der Features steht definitiv eine solide Diktion, ein beeindruckender Ton und eine genaue Intonationsfähigkeit. Als Ergebnis der Untersuchungen wurde nachgewiesen, dass der korrekte und effektive Gebrauch der Sprache durch den Sprecher positive Auswirkungen auf den Hörer hat.
Ein weiterer wichtiger Punkt ist, auf Ihr Geschlecht zu achten, wenn Sie den passenden Sprecher für Ihr Projekt auswählen. Natürlich kann jeder alle Arten von Stimmen vortragen. Als jedoch die Meinungen der Zuhörer aufgenommen wurden, wurde festgestellt, dass die Nachrichtenstimmen von männlichen Sprachschauspielern und die Werbestimmen von weiblichen Sprachschauspielern viel effektiver waren.