Hören Sie Voice Actors und erstellen Sie Ihr Projekt

VoiceBros stellt nur die besten Stimmen der besten Künstler zur Verfügung…

Wird geladen... Künstler | Seite 1

2006 yılından bu güne profesyonel seslendirme yapıyorum. Son sistem cihazlarla kaliteli ses kaydı alarak ve hızlı teslimat ile keyifli işbirliklerinde buluşmak için tekliflerinizi bekliyorum. Görüşmek üzere :)
read more
Dieser Künstler arbeitet mit der Vorschlagsmethode
Oyunculuk ve seslendirme eğitimi aldım. 1987 doğumluyum. Starbucks, Multinet card, Vestel, Bernardo, Logo yazılım, Pfizer ve birçok dizi, film ve animasyon filmlerde yaptığım seslendirmeler sinema, TV, radyo ve sosyal medyada yayınladı.
read more
86,15
Startpreise / / Die ungefaehre Zeitangabe : 24 Stunde
Seslendirme ve Dublaj üzerine akademik eğitime ve sertifikaya sahibim. Her türlü Televizyon radyo ve sesli kitap seslendirmesini başarılı ile yapmaktayım. Turkçe dublaj olarak ; yabancı dizi.,film ,belgesel ,sinema filmleri seslendirmesi, radyo ve şirket içi anons seslendirme projelerinde de yer almaktayım. Ayrıca davet ve organizasyonlarda sunuculuk deneyimim de bulunmaktadır. Erkek çocuk sesi , papağan sesi(Türkiye’de papağan sesi yapan sadece 3 -4 kişi bulunmaktadır güçlü bir gırtlak performası içeren oldukça özel bir seslendirmedir), Kadın olgun ve yaşlı kadın sesleri, kız çocuk seslendirmeleri tarafımdan yapılabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak türkçe ingilizce seslendirmede yapmaktayım 4 yıl ingilterede yaşadım ve ingiliz aksanına sahibim.Çalıştığım kendine ait stüdyoları bulunan ajanlar dışında da kendime ait özel stüdyoda profesyonel seslendirme ekipmanlarım sayesinde İşlerimi en kısa sürede, kaliteli ve istenilen ses, süre vb. diğer kriterlere bağlı kalarak zamanında teslim etmekteyim.
read more
25,85
Startpreise / / Die ungefaehre Zeitangabe : 6 Stunde
Trt Nağme 'de sunucuyum , Yerel ve ulusal radyo/tv seslendirmeniyim . Konserler festivaller de hem sunuculuk gerektiğinde animatörlük yapıyorum .Türkiye'de konusanagac projesinin sesiyim . güçlü firmaların Eğitim seslendirmelerini üstlendim . Çekilen bir kısafilm'de dublaj yaparak ispanyada ödüle layık görüldük . yerel radyolarda çok seslendirme gerçekleştirdim . ALTINORDU- ALTAY- MENEMENSPOR - SOCAR PETKİMSPOR takımlarında RESMİ ANONS yapmaktayım . Şiir seslendirebilirim . Web sitelerin HAKKINDA kısımlarına ses olabilirim . Tanıtım fragmanlarınızın güçlü sesi olurum .
read more
8,62
Startpreise / / Die ungefaehre Zeitangabe : 24 Stunde
Uzun yıllar önce aldığım temel eğitim sonrası, daima kendimi geliştirme çabasına girdim ( Hocalarımdan da daima destek alarak) Tercihim üzerine geliştirici amaçlı tekrar eğitim almayı uygun gördüm akabin de kendi home ofisimi kurup çalışmalarıma özellikle, dublaj, sesli kitap alanında devam ettim.Yaklaşık 1 yıl radyo tiyatrosu eğitimi aldıktan sonra bir ekip kurup 6 ay radyo tiyatrosu eğitimi verdim .. Halen aktif olarak Dublaj, seslendirme ve sesli kitap okumaya devam ediyorum.. Zaman zaman çeşitli firmalara yerel reklamlar seslendirdim.. Sizlerle de çalışmak isterim.. Şule Yüksel İstanbul Eyüp
read more
Dieser Künstler arbeitet mit der Vorschlagsmethode
Merhabalar. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk mezunuyum. Uzun zamandır oyunculuk ve seslendirme yapmaktayım. Sizin de sesiniz olabilir, projenize hayat katabilirim. Kendi home stüdyomda çalışmakta olup, projeyi en verimli ve en yüksek kalitede size teslim ediyorum. Detaylar için iletişime geçmeniz yeterlidir.
read more
8,62
Startpreise / / Die ungefaehre Zeitangabe : 8 Stunde
Profesyonel anlamda bu işin eğitimini alarak çeşitli özel kanallarda ve İzmir Trt radyosunda haber spikeri olarak görev yaptim. Seslendirme yaparken doğru tonlamaları ve anlatılması gereken hissiyatı sağladığımı düşünüyorum, temiz telaffuz vurgu ve tonlamalar ile birlikte, beden dili ve mimikleri seslendirme metnine uyarliyorum (Haber, Santral,Reklam, Belgesel,Kitap, Sunum/Eğitim seslendirmeleri yapıyorum)
read more
25,85
Startpreise / / Die ungefaehre Zeitangabe : 24 Stunde
Miho is a professional Japanese voiceover talent with a home studio based in Tokyo Japan. If you need bright clear, charming, healing, entertaining, warm, captivating, sophisticated, trustworthy, calm, magical Japanese voice, Miho should be your choice. She can do all-round. Also, she is currently appearing as an actress on Japanese stage, corporate promotional videos and Movie. So, she is good at children and characters' voices.
read more
12,92
Startpreise / / Die ungefaehre Zeitangabe : 24 Stunde
Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak seslendirme yapmaktayım. Şu anda Tgrt Haber Tv de Haber Perfore ve aktif olarak TV8 programlarının seslendirmesini yapmaktayım. Diğer işlerim ulusal kanal ve ajanslarla beraber Samsung Santral Anonsu-Doritos Sosyal Medya Reklamı-Haber Perfore-Radyo Alaturka Geçici Kurumsal Ses vs...
read more
12,92
Startpreise / / Die ungefaehre Zeitangabe : 24 Stunde
Merhaba, Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süre Radyo programcılığı yaptım, bu süreçte çok sayıda reklam seslendirdim. İstanbul Aydın Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık, bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniv. İşletme Fakültesinde Lisans eğitimimi tamamladım. Şuan hali hazırda Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon programcılığı bölümünde öğrencilik serüvenime devam etmekteyim. Akademik eğitimim nedeniyle yaklaşık 12 yıldır Kurumsal bir sigorta şirketinde hali hazırda çalışmakta ve bunun yanı sıra reklam, tanıtım, hikaye, santral seslendirmeleri ve dijital medyaya yönelik içerikleri seslendirmekteyim. Sizlerin de projelerinizde sesiniz olmayı çok isterim. Sevgilerimle,
read more
8,62
Startpreise / / Die ungefaehre Zeitangabe : 12 Stunde
Gesamtanzahl der0Eintraege

Sprecher


Voicebros; Eine Plattform, die darauf abzielt, Sprecher und Arbeitgeber von höchster Qualität auf möglichst praktische Weise zusammenzubringen. Weil wir als Voicebros uns dessen bewusst sind; Selbst wenn alle Details eines Projekts perfekt vorbereitet wurden, wird es nicht ausreichen, die Erwartungen zu erfüllen, wenn nicht der richtige Sprecher ausgewählt wird.
In welchen Bereichen können Sie Voice-Over-Aktivitäten mit Voice-Over-Künstlern durchführen, auf die Sie über Voicebros zugreifen können? Mit mehr als 2000 registrierten Sprechern, die sich alle auf verschiedene Bereiche spezialisiert haben; Sie können Ihre Dokumentarfilm-, Film-, Serien-, Animations-, Nachrichten-, Werbefilm-, Synchron- und Werbefilmstimmen in einem professionellen Rahmen wiedergeben. Am Anfang der Features steht definitiv eine solide Diktion, ein beeindruckender Ton und eine genaue Intonationsfähigkeit. Als Ergebnis der Untersuchungen wurde nachgewiesen, dass der korrekte und effektive Gebrauch der Sprache durch den Sprecher positive Auswirkungen auf den Hörer hat.
Ein weiterer wichtiger Punkt ist, auf Ihr Geschlecht zu achten, wenn Sie den passenden Sprecher für Ihr Projekt auswählen. Natürlich kann jeder alle Arten von Stimmen vortragen. Als jedoch die Meinungen der Zuhörer aufgenommen wurden, wurde festgestellt, dass die Nachrichtenstimmen von männlichen Sprachschauspielern und die Werbestimmen von weiblichen Sprachschauspielern viel effektiver waren.