Hören Sie Voice-Overs in der Maennlich / Jugendlicher Kategorie

Datenbank nach Sprecher durchsuchen, die Stimmproben anhören und
die für Ihr Projekt gewünschte Stimme mit Taste "Ich möchte diese Stimme“ nominieren.

Wird geladen... Künstler | Seite 1

Merhaba,
bugüne kadar bir çok belgesel, film, çizgi film - animasyon, jingle, tanıtım ve reklam seslendirmeleri yaptım.

Şu anda ise, ihtiyacınız olan projenin sesi olmak için bu platformdayım. Ses örneklerimi inceleyebilir, sesim hakkında fikir edinebilirsiniz. Saygılarımla
read more
18,34
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 1 Stunde
1982 senesinde gazeteciliğe başladım. Uzun yıllar muhabirlik, haber müdürlüğü ve reklamcılık yaptım. 1991 yılında Televizyon sektöründe Flash TV’ de başladım. Bu yıllarda bir yandan haber spikerliği diler yandan yapımcılık ve yönetmenlik yaptım. 1995 yılından itibaren 3 sene TRT 2’ nin kurumsal sesi olarak görev yaptım. Türkiye’ de bu dönemde ses getiren bir çok programa sesim ve haberciliğim ile emek verdim. Kanal E ile devam eden haber spikerliğim daha sonra Kanal 6 ile sürdü. Kanal 6’da hem programcılık hem yöneticilik yaptım. 1999 senesinden itibaren ATV’nin kurumsal sesi olarak görev başladım. Ayrıca Hürriyet, ECA, BİMEKS, Dünya Göz Hastanesi, Dünya Göz, LUKOIL gibi yüzlerce firmanın reklam filmlerini seslendirdim ve kurumsal sesi olarak hizmet verdim. 2010 senesinde yönetmenliğini Zülfü Livaneli’nin yaptığı "VEDA" filminde ise Mustafa Kemal'in son dönemini oynadım. 2011 senesinde Osman Tolga’nın çektiği "Emanet" isimli kısa belgeselde yine Mustafa Kemal'i oynadı.
read more
Dieser Künstler arbeitet mit der Vorschlagsmethode
Cem AKTUNA çocuk yaşlarda TRT radyosunda çocuk seslendirmen olarak görev almaya başladı.Yaklaşık 25 yıldır TRT ve birçok seslendirme firmalarında çizgi film,sinema,dizi,belgesel fimlerinde ve reklam seslendirmelerinde seslendirme ve dublaj sanatçısı olarak görev almaktadır.
read more
Dieser Künstler arbeitet mit der Vorschlagsmethode
10 yılı aşkın süredir seslendirme ve sunuculuk yapmaktayım.
18,34
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 24 Stunde
Uzun yıllar edindiğim tüm tecrübeler, şimdi senin en özel işin için bu sayfada. Hızlı, kaliteli ve tercih ettiğin tüm modlarda seslendirme için vakit kaybetmeden bana ulaşabilirsin.
9,17
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 6 Stunde
Uzun yillardir seslendirme sanatciligi yapiyorum. Profesyonel ses ajanslariyla calistim, seslendirme teknikleri egitimi aldim... Projelerinizin etkisini sesimle artirmak icin buradayim...
27,51
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 3 Stunde
Yaklaşık 7 yıldır ulusal kanallarda haber, tanıtım ve belgesel seslendiriyorum. Aynı zamanda özel bir televizyon kanalında muhabirlik yapıyorum. Ses kayıtlarını evdeki home studio'da alıyorum.
read more
9,17
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 24 Stunde
1996'dan bu yana Radyo ve TV Programcısı ve seslendirme sanatçısı olarak çalışıyorum. Bugüne kadar Kanal D, Best Fm, Radyo D başta olmak üzere birçok kurumda çalıştım. Hali hazırda Radyo Trafik spiker olarak çalışmaya devam ediyorum. Ayrıca, Kanal D Ana Haber perforeleri başta olmak üzere birçok markanın reklam ve tanıtım filmini seslendirdim. Seslendirmelerinizi profesyonel stüdyo ortamında hızlı ve kaliteli bir şekilde yapabilirim. Birlikte çalışmak dileğiyle...
read more
9,17
Startpreise / Ohne MwSt / Die ungefaehre Zeitangabe : 12 Stunde
Merhaba, Beni bir yerden tanıyorsunuz! 25 yılı aşkın süredir oyunculuk ve sunuculuğun yanında seyrettiğiniz filmlere, dizilere, animasyonlara, belgesellere, reklam ve tanıtımlara sesimle hayat veriyorum. Şimdi de bu keyifli platformda buluştuk. Tanışalım mı?
read more
Dieser Künstler arbeitet mit der Vorschlagsmethode
Gesamtanzahl der0Eintraege
Teenager Boys: rebellious, cool, and full of crazy ideas. They are always up for anything that's fun and risky ? using teenage boy voice over artists is the best way to reach young boys, adolescents, and teens. If you are curious where to find a professional teenage boy voice over artist, look no further. Now that you have found VoiceBros, there is only one question that remains: which teenage boy voice over artist are you going to choose for your project? Do you want your teenage boy voice over recorded in multiple languages? If you want your project to be heard worldwide, it?s a good idea. Since we have 100,000 voice actors that speak more than 50 languages, you'll find all the teenage boy voice over artists that you might need right here on VoiceBros. Choose the teenage boy voices you think would be the perfect match for your project. Once you do that, you?ll be blown away at how fast you get your perfect voice over recording.